Spodobała Ci się nasza strona -

Poleć nas swoim znajomym.
Kominki nowoczesne
      Masz pytania?

  Napisz lub zadzwoń

Udzielimy nieodpłatnie profesjonalnej  porady
OFERTA
SPECJALNA

dla architektów i ośrodków turystycznych
ZADZWOŃ:
603 958 626
POLEĆ NAS ZNAJOMYM
POSŁUCHAJ ULUBONEJ      STACJI RADIOWEJ
NASI PARTNERZY
Mieszkania Siedlce

Kominki nowoczesne  - których kształty są bardzo zróżnicowane, na tyle, iż nie można w jednoznaczny sposób określić ścisłych cech, którymi mógłby się charakteryzować. Ogólnie kominki nowoczesne nawiązują do prostych, często ascetycznych wnętrz - których minimalizm jest cechą dominującą, brak w nich przesadnego zdobnictwa, elementów typowo dekoracyjnych, często funkcje dekoracyjne pełni oświetlenie. Wykonywane są najczęściej z lekkich materiałów typu karton - gips, wykończone tynkiem szlachetnym lub płytami kamiennymi (marmur, granit, trawertyn). Tworzą lekkie konstrukcje dostosowane do nowoczesnych pomieszczeń, często są wkomponowane w ścianę.

Kominki klasyczne
 
Kominki ETM
Zbuduj z nami swój wymarzony kominek i zaoszczędź do 50% na ogrzewaniu! Posiadamy szeroką game wkładów i akcesoriów kominkowych renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Oferujemy profesjonalne projekty i usługi montażowe poparte wieloletnim doświadczeniem i satysfakcja klientów. Kominki ETM - Ciepło dla Twojej rodziny.
Siedlce  (25) 644 26 44
603 958 626       603 266 666       517 271 221
Kominki ETM
kominki-etm
Copyright C 2012 - 2013  Kominki ETM  Wszystkie prawa zastrzeżone.
Designed  by TM

 
Kominki rustykalne - są wykonane z  łupanego piaskowca, marmuru, cegły, kamienia polnego i posiadają drewniany motyw  w postaci belki lub półek nadający im charakterystyczny kształt . Po bokach paleniska najczęściej umieszcza się blaty, a nad paleniskiem belkę kominkową. Jest to najpopularniejszy i zwykle najtańszy (pod względem kosztu materiałów oraz robocizny przy budowie kominka) wzór kominka.
Kominki rustykalne
Kominki klasyczne - charakteryzują się kształtami tradycyjnymi, nawiązującymi do tradycji, często odległych czasów... Materiałem z jakiego się je wykonuje są często elementy marmurowe, portale kamienne, niekiedy nieobrobiony kamień. Ich charakterystyczną cechą jest duże palenisko - dość często pozbawione wkładu grzewczego.Kominki klasyczne doskonale komponują się z wnętrzami w starym stylu, w odnawianych budynkach, nadają wnętrzom posmak barokowego, dekadenckiego czy renesansowego stylu.
 
 
Zapraszamy dobejrzenia naszych realizacji -
sprawdź naszą galerię projektów ART, wybierz coś dla siebie
czytaj
Poradnik Budującego Kominek - czyli jak unikąć często popełnianych błędów i nie wpędzić się w koszty czytaj
Kominki z płaszczem wodnym - ogrzewanie tańsze nawet o 50%
czytaj
System Dystrybucji Gorącego Powietrza (DGP)  - efektywne ogrzewanie  wybranych pomieszczeń
czytaj

Czym palić w kominku? -  porady dotyczące właściwego palenia w kominku
czytaj