Masz pytania?

  Napisz lub zadzwoń

Udzielimy nieodpłatnie profesjonalnej  porady
OFERTA
SPECJALNA

dla architektów i ośrodków turystycznych
ZADZWOŃ:
603 958 626
POLEĆ NAS ZNAJOMYM
POSŁUCHAJ ULUBONEJ      STACJI RADIOWEJ
NASI PARTNERZY
Mieszkania Siedlce
Siedlce  (25) 644 26 44
603 958 626       603 266 666       517 271 221
Kominki ETM
kominki-etm
Copyright C 2012 - 2013  Kominki ETM  Wszystkie prawa zastrzeżone.
Designed  by TM
Kominki ETM
Zbuduj z nami swój wymarzony kominek i zaoszczędź do 50% na ogrzewaniu! Posiadamy szeroką game wkładów i akcesoriów kominkowych renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Oferujemy profesjonalne projekty i usługi montażowe poparte wieloletnim doświadczeniem i satysfakcja klientów. Kominki ETM - Ciepło dla Twojej rodziny.
PRODUCENT: FIRMA BRUK-BET

Płytki ALBERO zmieniają tradycyjne postrzeganie drewna. Materiał przypomina surowo ciosane polana wraz z całą ich chropowatością i nieregularnością, przy czym montaż płytek jest wyjątkowo prosty. Naturalny wygląd Albero sprawia, że materiał niezwykle trudno odróżnić odprawdziwych, drewnianych szczap. Dostępne w dwóch stonowanych kolorach: brązowym oraz kremowym, płytki Albero pięknie podkreślą charakter wnętrza utrzymanego zarówno w sentymentalnej, jak i nieco surowszej estetyce.

ARTIS to murek warstwowy, ukształtowany w myśl zasady "małe jest piękne". Polecany jest szczególnie do zastosowań we wnętrzach domów. Cechują go wąskie, precyzyjnie cięte, podłużne slaby kamienne.

CelticR (mur celtycki) składa się z płyt o wymiarach 500x100 mm, 125x100 mm, 165x100 mm, 250x100 mm, 335x100 mm, 375x100 mm i grubości 30 mm. CelticR oferowany jest w wariancie typowym oraz lekkim KLIMATERM.
Zabudowane płyty CelticR tworzą efekt muru warstwowego układanego w stos z wąskich łupanych slabów piaskowcowych. Chociaż odpowiednio zastosowana, zróżnicowana kolorystyka podkreśla wrażenie ułożenia pojedynczych slabów, to dla zwiększenia efektu autentyczności płyty należy zabudowywać rzędami z nieregularnym przebiegiem łączeń pionowych.
Kamień elewacyjny CelticR układany na styk nie wymaga spoinowania.

ContinentalR to solidny, bezfugowy mur kamienny, składający się z mocno zróżnicowanych pod względem wymiarów płyt. Na podkreślenie zasługuje staranne wykończenie krawędzi płyt. Żywa tekstura powierzchni licowych sprawia, że kamień dekoracyjny ContinentalR posiada cechy, które nadają mu wyjątkową naturalność i urok historycznego muru zamkowego. Kamień ścienny ContinentalR znajduje zastosowanie w najbardziej reprezentacyjnych realizacjach. Dzięki modułowości płyty układa się bardzo łatwo. Pamiętać należy, aby dłuższe boki były zawsze w poziomie.

CyklopR to mur z łamanych okruchów skalnych. Na powierzchniach czołowych bardzo silnie zaznaczona jest jego łupliwość warstwowa. Krawędzie poszczególnych płyt są zazwyczaj ostre i tworzą nieregularne linie łamane. Ta pierwotna forma kamienia budowlanego przetrwała do dziś i ciągle zachwyca naturalnym pięknem. Stosowana jest w regionach górskich w połączeniu z drewnem. Kamień dekoracyjny CyklopR wspaniale łączy się w modernistycznych realizacjach ze szkłem, jak również w tradycyjnych wnętrzach.

JURA to przykład warstwowego murku, ciętego ze zbitej, łamanej skały wapiennej. Widoczne przełomy, ostre krawędzie oraz zmienna grubość poszczególnych slabów budują piękno ogrodzenia oraz nadają mu wyjątkową dekoracyjność.
Zastosowanie klinkierowych cegieł elewacyjnych, a w szczególności rustykalnych, ręcznie formowanych, było zawsze synonimem piękna i tęsknoty za tradycją. Dzisiaj, dzięki płytkom KlinkierytR powstają zupełnie nowe możliwości aranżacyjne.