Masz pytania?

  Napisz lub zadzwoń

Udzielimy nieodpłatnie profesjonalnej  porady
OFERTA
SPECJALNA

dla architektów i ośrodków turystycznych
ZADZWOŃ:
603 958 626
POLEĆ NAS ZNAJOMYM
POSŁUCHAJ ULUBONEJ      STACJI RADIOWEJ
NASI PARTNERZY
Mieszkania Siedlce
Siedlce  (25) 644 26 44
603 958 626       603 266 666       517 271 221
Kominki ETM
kominki-etm
Copyright C 2012 - 2013  Kominki ETM  Wszystkie prawa zastrzeżone.
Designed  by TM
Kominki ETM
Zbuduj z nami swój wymarzony kominek i zaoszczędź do 50% na ogrzewaniu! Posiadamy szeroką game wkładów i akcesoriów kominkowych renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Oferujemy profesjonalne projekty i usługi montażowe poparte wieloletnim doświadczeniem i satysfakcja klientów. Kominki ETM - Ciepło dla Twojej rodziny.
Marmur jest skałą osadową, powstająca na skutek długotrwałych procesów geologicznych , gdzie na skały oddziałuje wysoka temperatura, ciśnienia, a przez to skały ulegają metamorfozie i pękają. Ponadto marmur charakteryzuje jasny kolor z barwnymi przerostami , może mieć również barwę czerwoną.
Marmur w kamieniarstwie jest zwartym, twardym kamieniem, już od wieków używanym w sektorze budowlanym. Paleta kolorów obejmuje barwy od białej do czarnej, niekiedy ziele
ń, żółć lub czerwień i to zazwyczaj z żyłkami lub nakrapianiem. Dzięki marmurowi mogą Państwo mieć w domu cały świat. Jest on często używany jako element dekoracyjny w łazienkach, gdzie można go stosować zarówno w stylu nowoczesnym jak i raczej klasycznym. Jako wykończenie podłogowe najlepiej jest korzystać z gładzonych płytek.