Masz pytania?

  Napisz lub zadzwoń

Udzielimy nieodpłatnie profesjonalnej  porady
OFERTA
SPECJALNA

dla architektów i ośrodków turystycznych
ZADZWOŃ:
603 958 626
POLEĆ NAS ZNAJOMYM
POSŁUCHAJ ULUBONEJ      STACJI RADIOWEJ
NASI PARTNERZY
Mieszkania Siedlce
Siedlce  (25) 644 26 44
kontakt@kominki-etm.pl
603 958 626       603 266 666       517 271 221
Kominki ETM
kominki-etm
Copyright C 2012 - 2013  Kominki ETM  Wszystkie prawa zastrzeżone.
Designed  by TM
Kominki ETM
Zbuduj z nami swój wymarzony kominek i zaoszczędź do 50% na ogrzewaniu! Posiadamy szeroką game wkładów i akcesoriów kominkowych renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Oferujemy profesjonalne projekty i usługi montażowe poparte wieloletnim doświadczeniem i satysfakcja klientów. Kominki ETM - Ciepło dla Twojej rodziny.
Marmur jest skałą osadową, powstająca na skutek długotrwałych procesów geologicznych , gdzie na skały oddziałuje wysoka temperatura, ciśnienia, a przez to skały ulegają metamorfozie i pękają. Ponadto marmur charakteryzuje jasny kolor z barwnymi przerostami , może mieć również barwę czerwoną.
Marmur w kamieniarstwie jest zwartym, twardym kamieniem, już od wieków używanym w sektorze budowlanym. Paleta kolorów obejmuje barwy od białej do czarnej, niekiedy ziele
ń, żółć lub czerwień i to zazwyczaj z żyłkami lub nakrapianiem. Dzięki marmurowi mogą Państwo mieć w domu cały świat. Jest on często używany jako element dekoracyjny w łazienkach, gdzie można go stosować zarówno w stylu nowoczesnym jak i raczej klasycznym. Jako wykończenie podłogowe najlepiej jest korzystać z gładzonych płytek.